Skip to content

Strony WWW

Witam Państwa serdecznie. Jest to oferta wykonania, umieszczenia w internecie i promocji strony internetowej.

Strona www która sprzedaje za Ciebie

Jedyna w swoim rodzaju, profesjonalna, graficznie dopracowana
strona oparta o system zarządzania treścią CMS.
(Sam sobie edytujesz jeśli chcesz)

Pakiet zawiera:

1. Projekt graficzny

Pełen projekt graficzny strony przygotowany według Państwa zaleceń. (Dla każdej strony przygotowujemy nowy, indywidualny projekt.)

2. Stronę WWW opartą o system zarządzania treścią CMS

Strona internetowa do 12 podstron. Może zawierać takie elementy jak: formularz kontaktowy, interaktywna mapa gdzie znajduje się firma, galerie zdjęć. Możliwe są też inne elementy (proszę pytać). Według oczekiwań i potrzeb klienta.

3. Pozycjonowanie – wysoka pozycja w wyszukiwarce bez dopłat

Wbudowane w stronę dodatki pozycjonujące SEO przygotowane przez amerykańskich specjalistów. Plus mapa strony dla robotów wyszukiwarek. Zgłoszenie Twojej strony do Google i Microsoft Bing. Dzięki temu serwis będzie wyżej w wyszukiwarce bez dodatkowych kosztów.

4. Pełne statystyki

Na żywo możesz śledzić statystyki swojej strony. Oglądalność całego serwisu i każdej ze stron z osobna. Dowiesz się dokładnie skąd wchodzą użytkownicy, w jakie dni, które strony najczęściej oglądają.

5. Domena – adres internetowy

www.twojafirma.pl Dowolny dostępny adres z końcówką .pl lub .com.pl wg życzenia.

6. Serwer WWW na Państwa stronę

Na serwerach w Polsce – dzięki temu strony wgrywają się błyskawicznie i są łatwiejsze do pozycjonowania. Strona 1 GB, transfer 7 GB/M. Domena i serwer opłacone na rok. (Wiele ofert pomija tą informacje, ale te elementy są zawsze na abonament.) Z możliwością przedłużenia albo przeniesienia na dowolny inny serwer.

7. Pakiet adresów email

Do dziesięciu adresów email z dostępem przez przeglądarkę internetową z każdego miejsca gdzie tylko jest Internet.

Dlaczego warto nam zaufać

Od 1999 roku wykonaliśmy już dziesiątki (jeśli nie setki) projektów. Strony informacyjne, sklepy internetowe, strony wizytówki, blogi. Wiemy jak robić strony które są ładne, są wysoko w wyszukiwarkach i do tego sprzedają.

Przykłady projektów w opcji dla tej ceny (w większości strony anglojęzyczne):

Promocyjna cena

Profesjonalny serwis za 900zł. Działamy legalnie. Wystawiamy faktury. Wszystkie podane ceny zawierają VAT. Czas realizacji do 5 dni roboczych.

Gwarancja zadowolenia

Masz gwarancje że kupujesz stronę która Ci się podoba. Płacisz dopiero po wykonaniu projektu, jeśli upewnisz się że jest świetny.

Co dalej?

Jeśli są Państwo zainteresowani proszę przesłać opis strony (opis działalności, ilość podstron, kolorystykę) a my zrobimy resztę. Najprościej wypełniając formularz poniżej lub przez telefon 0 500-589-330.

Zapraszamy!

Wyślij zapytanie – sprawdź naszą ofertę

Wypełnij formularz i kliknij "Wyślij zapytanie". Otrzymasz konkretną propozycje w ciągu 24 godzin.

Opisz strony jakiej potrzebujesz.